HERBALİFE
Hakkında Herşey…
& Şirket
Tarihçesi
90+

ÜLKEDE HERBALİFE

90’dan fazla ülkede herbalife ürünleri aktif olarak satılmaktadır.

10.000+

Çalışan Sayısı

Şirket binlerce kişiyi istihdam ediyor ve hisseleri NYSE’de işlem görüyor.

İş İmkanı

Binlerce Kişiye İstihdam

Herbalife Nutrition, Bağımsız İş Ortaklarının girişimcilik fırsatları yaratarak kişisel iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

 

40 Yıllık

Deneyim ve Tecrübe

40 yıldır faaliyetlerini sürdüren Herbalife konusunda uzman kadrosu ile sağlıklı yaşam adına devamlı AR-GE çalışmaları yürütmektedir.

Hakkımızda - Fatih & Hüsna Hüner | İzmir Herbalife
Bizim Hikayemiz

Herbalife bizler için aslında bir dönüm noktası diyebiliriz ve bu gerçekten çok abartılı bir anlatım da olmaz. Öncelikle ürün kullanımı olarak tanıdığımız firmayı aldığımız olumlu sonuçlar sonrasında çok iyi araştırma fırsatı bulduk ve oldukça ciddi bir geçmişi olduğunu ve binlerce insanın samimi bir şekilde sistemin içine girerek çalışmasının sonucunda çalışmasına bağlı olarak aldığı emeğinin karşılığını görmek bizleri içten içe herbalife üyesi olmaya doğru götürdü.

Kilo kontrolü sonucumuz gerçekten muhteşemdi, bunu artık bizlerde çevremize tanıtmak ve bunu yaparken de en azından emeğimiz karşılığını almak istiyorduk. Nitekim de öyle oldu. Herbalife üyesi olduktan sonra eşimle birlikte çevremizden başlayarak sonrasında çevremizin çevresi diyerek oldukça geniş bir kitleye ulaştık. Bizler için işin en güzel yanı markanın duyulmuş olmasıdır. Bu yüzden çoğu kişinin ön yargısı ile karşılaşacağımızı düşünmemize rağmen bir çok kişi “herbalife da vitamin takviyesi de varmış” gibi tepkiler aldık ve bir çok kişinin ürün kullanmasına vesile olduk.

Şuan eşim yıllardır yapmış olduğu dijital pazarlamacılık işini bırakarak sadece herbalife ürünlerini tanıtıyor ve bunun üzerine özellikle sanal ortam da farklı farklı insanlara ulaşmaya çalışıyor. Bu bizler için oldukça güzel bir gelişme çünkü yıllardır özel sektörün yoruculuğundan kendimize bir vakit ayırarak farklı aktivitelere katılamıyorduk. Şuan hem zamandan kazanıyoruz hem de farklı çevrelere sahip olup, yeni dostluklar elde ediyoruz.

Sizlerle umarım ilerleyen dönemler de yine bu web sitemizden farklı hikayelerimizi anlatma fırsatı bulmaya çalışacağız. Sizlerde dilerseniz bizimle tanışmak ve herbalife ile ilgili tüm bilgiyi almak için tüm iletişim ağlarından ulaşabilirsiniz.

Bizimle İrtibata Geçin

Sahip olduğumuz geniş ve güzel bir ekip yapımız bulunmaktadır. Sizlerde ekibimizde yer alarak çevrenize herbalife ürünlerini anlatıp, onlarında faydalanmasını isterseniz bizlerle istediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gerek aşağı kilo kontrolü, yukarı kilo kontrolü gerekse cilt bakım ürünleri hakkında tüm bilgileri istediğiniz zaman diliminde bizlere danışarak bilgi ve fikir alabilirsiniz.

Whatsapp İletişim

0 533 035 5693

İletişim Formu

Sizi Arayalım