Gönderim

Saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 15:00 dan sonra verilen ve tatil günlerine denk gelen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

DEĞİŞİM

Satın almış olduğunuz ürünü farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Değişim size göndermiş olduğumuz faturanın arkasındaki ilgili kısımları detaylı bir şekilde doldurup 30 (otuz) gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile “Herbalife Dünyası” adına gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında farklı bir kargo firması ile de gönderebilirsiniz. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri müşteri tarafından ödenmelidir.

İADE

Satın almış olduğunuz ürünü 30 (otuz) gün içinde iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinde size göndermiş olduğumuz faturanın arkasındaki ilgili kısımları detaylı bir şekilde doldurup anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile “Herbalife Dünyası” adına gönderebilirsiniz. Ürünü “HAVALE, EFT” ile satın almışsanız; faturanın arkasına ürün bedelinin iade edileceği bir IBAN NO ve bu IBAN ın ait olduğu isim mutlaka tam olarak yazılmalıdır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında farklı bir kargo firması ile de gönderebilirsiniz. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri müşteri tarafından ödenmelidir.