Herbalife Distribütörlüğü Nedir? Nasıl Olunur?

Son zamanlarda pek çok insan kilo konusunda sıkıntılar yaşamaktadır ve bunu bir kısmı da takıntı haline getirmiştir. İnsanlar kimi zaman diyet yapmakta sorunlar yaşarken kimi zamanda da spor yapmakta sorunlar yaşarlar ve bu durum kişileri olumsuz bir zihinsel depresyona iter. Bazı insanlar ise genetik yüzünden ya da hastalıklarından dolayı spor ya da diyet yapamayarak kilo verememektedir. Herbalife ise insanın bu açık noktalarını kapatacak ve kişilerin son çare olarak bıçak altına yatmasını önleyecek bir yenilik ile insanların karşısına çıkmaktadır.

Herbalife’ın asıl amacı doğal ve bitkisel yaşam alanında etkin olmaktır. Ürünleri kilo vermek ve kilo almak isteyen insanlar için oldukça önem taşımaktadır ve kişilere de bunun garantisini sunmaktadır. Aynı zamanda insanların vücuduna hiçbir şekilde kötü etkisi olmadığından dolayı doktorlar tarafından da sık sık önerilmektedir. Sağlıklı bir hayat sürmek ve sağlıklı bir şekilde yaşamak için Herbalife çok önemlidir. Ülkemizde ve dünya genelinde pek çok farklı insan Herbalife ile sağlıklı bir yaşam hayallerini yakalamış ve dahası bunun distribütörlüğüne başlamıştır. Herbalife distribütörlüğü çok büyük avantajları olan bir distribütörlük çeşididir.

Herbalife distribütörleri, Herbalife firmasında bağımsız olarak çalışan üyelerdir denebilir. Network marketing olarak çalışan bu sistem dilenirse tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak kişiler tarafından son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Normal ticaretlerdekinin aksine Herbalife sisteminde ürün direkt olarak üreticiden kullanıcıya gideceğinden dolayı arada bulunan pay distribütörlere gitmektedir. Aynı zamanda bu distribütörler sadece para kazanmakla kalmayıp indirim de almaktadır. Siz de distribütörlük yaparak bir yandan para kazanabilir bir yandan da sağlıklı hayat yaşayabilirsiniz.

Herbalife Distribütörlüğü Nasıl Olunur?

Herbalife konusunda kendini geliştirmek ve bu avantajlardan yararlanmak isteyen insanların en çok merak ettikleri konulardan birisi de Herbalife distribütörlüğü nasıl olunur hakkında olmaktadır. Herbalife distribütörü olmak oldukça kolaydır. Bu sistem referans sistemi ile çalışmaktadır ve eğer distribütör olmak istiyorsanız bunun için bir sponsora ihtiyacınız vardır. Kayıt işlemi yapmak da oldukça basittir. Bunun için Herbalife sitesinden çevrimiçi bir şekilde kolayca üyelik oluşturabilirsiniz. Siteye girdiğinizde sponsor bilgilerinizi ve kendi bilgilerinizi girdikten sonra üye olabilirsiniz.

Herbalife Distribütörü Olmanın Avantajları Nelerdir?

Herbalife distribütörü olmanın avantajları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Aynı zamanda üyelik tamamladığınızda distribütör oluşunuza özel çanta ve paket gönderiliyor. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Üyelik kiti size temin ediliyor.
 • Distribütörlerin en önemli avantajları da çalışmak istedikleri saati kendilerinin karar vermeleridir.
 • Kişiler kendi iş programlarını ayarlamakta özgürdürler.
 • Kişiler isterlerse tam zamanlı iş isterlerse de yarı zamanlı iş olarak görerek para kazanabilir.
 • Distribütör olmak ve para kazanmak için kesinlikle atılgan olmak gerekir bu sayede iyi kazançlar elde edilir.
 • Başarılı bir distribütörlük için sıkı çalışma gerekir ve bu da kişinin karakterinde çok önemli bir etkiye sahiptir.
 • Distribütör olan kişiler ürünlerden %50 – %25 oranında indirim kazanır.
 • Aynı zamanda kişiler ücretsiz bir şekilde doktor ve diyetisyen eğitimlerine katılabilir.
 • Toplu yapılan şirket eğitimlerine katılabilirsiniz.
 • Tatil ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz.
 • İlk kayıtta shaker, shake ve sırt çantası şirket tarafından size tahsis edilir.
 • En önemlisi de tüm dünyada 90dan fazla ülkede bulunan geniş bir iş ağının ailesi içinde olacaksınız.

Herbalife Distribütörü Ne İş Yapar?

İnsanların Herbalife hakkında çok merakı olsa da kimi zaman kapsamlı bilgileri olmadığından dolayı işe karşı biraz uzak durabilirler. Bu durumda ise en önemli verilecek bilgilerden birisi distribütörlüğün nasıl işlediğini bilmekle başlar. Peki, herbalife distribütörü ne iş yapar? Herbalife şirketi Network Marketing ile çalışır. Direkt olarak satış departmanına bağlıdır. Burada direkt olarak bir ticaret olduğundan normalde diğer aracıların kazandığı ücreti distribütörler kendisi alır. Bu satıştan kişiler %25 ve %50 arasında kar elde ederler ve perakende kar olarak adlandırılır. Aynı zamanda bu kişiler yeni üyelikler vererek prim de elde ederler.

Eğer birine üyelik verdiyseniz bu kişinin satışından genelde toptancı geliri olarak prim elde edersiniz. Üyenizden kazanılan bu prim üyenin gelirinden kesilmeden şirket tarafından direkt olarak sizin hesabınıza aktarılır. Eğer siz %50 Supervisor seviyesine ulaşırsanız ve üyeniz de işine güzel bir şekilde devam ederse o da %5 sponsor primi elde eder. Sonuç olarak her distribütör kendine hatlar kurarak liderlik yapar ve parekende satış yapar. Ancak kişinin kazancı onun çalışmasına göre değişiklik gösterir.

Herbalife Distribütörü Ne Kadar Kazanır?

Herbalife ailesine katılmak isteyen insanların en çok sorduğu sorulardan birisi de Herbalife distribütörlüğü ne kadar kazanır sorusu ile gündeme gelmektedir. Kişiler ürün satarak kazanabildikleri kadar para kazanabilir. Şirket genelinde standart bir maaş olmadığından dolayı kazanılacak para kişinin kendisine kalmıştır. Ne kadar çok çalışılıp ne kadar üye toplanıp ne kadar satış yapılırsa o kadar para kazanılır. İşe ilk başlandığında üyelerin indirimleri %25 oranında olmakta ve zaman geçip seviye yükseldikçe bu kişilerin yüzde oranı 50’ye dayanacağından daha fazla para kazanmaktadır.

Herbalife Distribütör Çantası Nedir?

Kişiler tarafından en çok da merak edilen şeylerden birisi bu işe giriştikten sonra elde edecekleri çanta hakkında olmaktadır. Peki, Herbalife distribütör çantası nedir ve içerisinde neler vardır?  Herbalife kişilere kendi işlerini kurmaları açısından çok büyük bir şans vermektedir. Çanta içerisinde bulunanların bir kısmı da şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Herbalife shake
 • Formül 1 vanilya aromalı shake
 • Kilonu kontrol et yolunu benden öğren rozeti
 • Herbalife çanta
 • İşinizi nasıl idame ettireceğinizin bilgilerinin bulunduğu bir doküman

Siz de Herbalife çantasını aldığınız zaman ister ek gelir olarak isterseniz de tam zamanlı iyi bir iş kapısı olarak ne yapacağınıza karar verebilirsiniz. Normal ticaret sistemlerinde insanların çok fazla risk alması ve sermaye ile başlaması gerekir ancak Herbalife kişiler için bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Siz de kolay bir şekilde büyük sermayeler vermeyerek yurtdışında ve yurtiçinde çok yaygın olan Herbalife ailesine katılabilir ve bu sayede de hayatınızı muhteşem bir şekilde idame ettirebilirsiniz.

Herbalife Distribütörlüğü Olmaktan Vazgeçilirse Ne Olur?

Kişilerin en çok merak ettiği ve ikilemde kaldıkları konulardan birisi de bu işe girmek ya da girmemek hakkındadır. İnsanlar herhangi bir şeyi kaybetme korkusundan dolayı bu tarz işlere pek yanaşmak istememektedir. Herbalife ailesine katılmak isteyenlerin sorduğu en önemli sorulardan birisi de Herbalife distribütörü olmaktan vazgeçilirse ne olur sorusudur. Bunun için Herbalife kişiye zorluk çıkartacak hiçbir koşul sunmamaktadır. Üyeliğinizi diğer Network sistemlerinden farklı olarak dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Eğer üyeliğinizin ilk 90 gününde iseniz Herbalife Nutrition üye paketinizin tam olarak iadesini alırsınız. Dahası eğer dilerseniz son bir yılda almış olduğunuz paketleri açılmamış ürünlerin iadesini ve nakliye ücretlerini de tekrar olarak alabilirsiniz.

Herbalife Ne İşe Yarar?

Kişiler Herbalife hakkında onun sadece kilo verdirici olduğunu düşünse de Herbalife bundan çok daha fazlasıdır. Kilo vermek isteyenler, kilo almak isteyenler, sağlıklı bir cilde sahip olmak, sağlıklı bir hayat yaşamak isteyenler, hafif tempolu yapılan sporlarda vücudu desteklemek isteyenler Herbalife ürünlerinden çok rahat bir şekilde yararlanabilir.

Ancak bu işi sağlama durumu kişinin kendi özeni ile paralel olarak devam etmektedir. Eğer siz düzenli bir şekilde bu yaşamı desteklerseniz sonuç elde etmemeniz imkansızdır. Aynı zamanda vücudunda çatlak gibi sorunlar olan insanlar Herbalife’ın cilt ürünlerinden de kullanabilir. Bunlar dermatolojistler tarafından çok önerilir. Eğer siz de istikrarlı bir şekilde hareket ederseniz istediklerinizi kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Herbalife ürünleri kişinin kullanımı ile sonuç gösterir, bir kişi cips ya da farklı yağlı asitli şeyler tüketip bir yandan da kilo vermek için ürünleri kullanırsa elbette sonuç olumsuz olacaktır, dolayısıyla özen gösterilmesi gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir