Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak

Herbalife ayrıcalıklı müşteri olarak %15 – %25 -%35 arasında alacağınız ürün miktarına göre indirimlerden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir limit zorunluluğu ve ürün alma zorunluluğu yoktur. Sisteme kayıt olduktan hemen sonra dilediğiniz gibi ürünleri alabilirsiniz. Dilerseniz bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Herbalife Distribütör Üyeliği

Herbalife distribütör üyeliğinde ise %50’ye kadar ürünleri indirimli alma imkanınız bulunmaktadır. Distribütör olduktan sonra kendi ekibinizi kurup, herbalife ürünlerini tanıtıp satarak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Dilerseniz bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Herbalife Üye Olmak...

Üye Olarak İndirimli Ürünlerden Faydalanan

Herbalife üyelik seçeneklerinden birine giriş yaptığınızda sizlerde bundan sonra minimum %25 olacak şekilde herbalife ürünlerini indirimli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Büyük Bir İş Fırsatını Hemen Yakalayın!

Herbalife distribütörü olduktan sonra hem ürün satışı yaparak hem de ekip kurup ekibinizin yaptığı satışlardan gelir elde ederek sizlerde emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

7/24 Destek Alabilirsiniz…

Herbalife Logo

Herbalife Nutrition Distribütörlüğü Hakkında Neler Bilmeliyim?

Bir Herbalife Nutrition Distribütörü olarak şunları yapabilirsiniz:
• Herbalife Nutrition ürünlerini evde kendi kullanımınız için indirimli satın alın.
• İş fırsatını değerlendirin ve perakende karı elde etmek için Herbalife Nutrition ürünlerini satın.
• İş fırsatını değerlendirin ve Herbalife Nutrition ürünlerini tüketmek veya satmak isteyen kişileri ekibinize katın.
Herbalife Nutrition’a katılmaktaki tek amacınız ürünleri indirimli olarak almaksa, Ayrıcalıklı Müşteri programının sizin için uygun olup olmadığını sponsorunuzla görüşmelisiniz. Bir Ayrıcalıklı Müşteri ürün satamaz, başkalarını işe alamaz veya çok katmanlı kazanç elde edemez, ancak ürünlerde indirim alır. Ayrıcalıklı Müşteri, dönüşüm sürecini takip ederek ve bir Üyelik Paketi satın alarak istediği zaman Distribütöre dönüşebilir ve işini kurabilir.

Herbalife Nutrition Üye Paketi (219,48 TL) olarak da bilinen ilk Üyelik kiti dışında herhangi başka bir ürün ya da paket alınması mecburiyeti yoktur.
• Distribütörler kendi çalışma programlarını yapmaktan ve nasıl ve ne zaman çalışacaklarını istedikleri gibi planlamaktan hoşlanırlar.
• Çoğu insan Herbalife Nutrition işine yarı zamanlı çalışarak ve ek gelir olarak bütçelerine biraz destek olmanın bir yolu olarak tanıdıkları veya tanıştıkları kişilere satış yaparak başlar.
• Para kazanacağınızın garantisi yoktur. Tüm iş adamları gibi, bazı Distribütörler başarılı olurken bazıları başaramayacaktır.
• Başarılı bir Herbalife Nutrition işi kurmak beceri, sıkı çalışma ve zaman gerektirir.

İndirimli satın aldığınız Herbalife Nutrition ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başladığınızda ilk indirim oranınız yaklaşık iskonto taban oranının %25’idir. Ne kadar çok ürün satışı yaparsanız, indirim oranınız o kadar yükselir, maksimum iskonto taban oranının %50’si indirim oranın kadar. Örneğin, Herbalife Nutrition’ın en çok satan ürünü olan Formül 1’deki ilk indirim sağda gösterilmektedir:
• Bu ilk indirimden alıp Önerilen Müşteri Satış Fiyatı üzerinden 10 adet Formül 1 satarsanız, vergileri de ödeyerek, masraflar öncesinde 603,30 TL kazanırsınız.
• Sponsor olduğunuz kişilerin satışlarından da para kazanabilirsiniz.
• Ancak yalnızca yeni kişileri işe katarak veya birine sponsor olarak para kazanamazsınız.

Önerilen Müşteri Satış Fiyatı: TL 264,24
Distribütör Satış Fiyatı (%25): ((indirim oranına göre kargo maliyeti öncesi) TL 203,91
Tahmini kar: TL 60,33

2021 yılında en az 1 (bir) tam yıl Distribütör olan 72,533 Distribütör vardı. Satışını yaptıkları ürünler üzerinden elde ettikleri perakende kârına ek olarak Distribütörlerin %27si veya 19,448’ü Sponsor oldukları Distribütörlerin satışlarından komisyon veya bonus kazanmıştır. İşte harcamalardan önce kazandıkları tutarlar:
1 Yıl ve fazla süredir Distribütör olan kişiler (19,448 kişi)
%50 si (yaklaşık 9,724 kişi) TRY 726 TL’den fazla
En üst seviye %10’u (yaklaşık 1,945 kişi) TRY 14,826 TL’den fazla
En üst seviye %1’i (yaklaşık 195 kişi) TRY 239,963 TL’den fazla kazanmıştır
2021’da en üst seviye %1 Distribütörün Herbalife Nutrition işini yapma süresi 2 ile 30 yıl arasında değişiyor.

  • Distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içindeyseniz de Distribütörlüğünüzü iptal ederek Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz.
  • Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri bize göndererek tüm tutarı iade alabilirsiniz. Gönderimini yapacağınız iade ürünlerinin nakliye ücretini de Herbalife Nutrition olarak bizler karşılıyoruz.
Herbalife Üye Olmak

Herbalife Üyelik Paketi İle İlk Adımı Atabilirsin

Sizlerle birlikte oluşturacağımız ilk üyeliğiniz sonrası sizlere iletilen başlangıç paketi kiti ile sizler de artık kazanç sistemi içerisinde yerinizi alarak kendi iş modelinizi geliştirebilir ve çevrenize bunu anlatmaya başlayabilirsiniz.
1. Herbalife Çantası
Şık tasarımlı ve kaliteli herbalife çantasına sahip olabilirsiniz. Siyah renklerde ve herbalife logoludur.
2. Herbalife Shaker
En çok tüketilen ürünlerin başında olan herbalife shakerlerine sizler de sahip olabiliyorsunuz.
3. Herbalife Rozeti
İnsanların dikkatini çekmeniz için yakanızda bulundurmanız gereken herbalife rozeti.
4. Herbalife Shake
Herbalife shake çeşitlerinden birini alarak kullanmaya başlayabilir, çevrenize tanıtabilirsiniz.

Herbalife Üye Olmak İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Herbalife Nasıl Üye Olurum?

Herbalife üyelik çeşitleri 2 farklı şekilde ele alınmaktadır. Herbalife ayrıcalıklı üye ve herbalife distribütörlük. Ayrıcalıklı üye olduğunuz takdirde ürünleri indirimli bir şekilde alabilir ve dilediğiniz zaman distribütörlük seviyesine yükselebilirsiniz. Bu üyelikler arasında ki en önemli faktör ürün alırken hak edeceğiniz yüzdelik indirim paylarıdır. Ayrıcalıklı üyeler %25 indirim sahipken, distribütör olduğunuzda puan durumlarınıza göre %50’ye kadar indirim sahibi olabilirsiniz. Üye olmak için whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşırsanız sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaktayız.

Herbalife Üye Olmak Ücretli mi?

Herbalife üye olurken herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor, tamamen ücretsiz bir sistemdir. İlk üyeliğiniz başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten hemen sonra alacağınız ürünlerde %15 indirime sahip olabilirsiniz.

Üye Olduktan Sonra Nasıl Kazanırım?

Bugün milyonlarca herbalife ürün kullanıcısı var. Buna rağmen bu ürünlere ihtiyaç duyan ama daha önce kullanmamış kişi sayısı da oldukça çok. Sizler hali hazırda kullanıcılar olsun veya yeni kullanıcılara ulaşarak hem ürünlerin satışından hem de o kişileri herbalife sistemine dahil ederek emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Çevrem Yok, Bu İşi Nasıl Yapacağım?

Artık teknoloji çağında yaşadığımız için pazarlamanın ve insanlara ulaşmanın metotları tamamen değişti. Çevreniz olmasa da bu işi internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. En basit şekilde örnek vermek gerekirse şuan bu yazımızı okuyan sizleri, bizler tanımıyoruz ama bir şekilde bizlere ulaştınız. İşte bu ve benzeri platformları kullanarak tüm Türkiye nüfusuna ulaşmayı hedef olarak belirleyeceğiz. Şahsım olarak 15 yıllık dijital pazarlama danışmanlığı yapmış olduğum için bizimle olan ekibimize sosyal pazarlama, dijital pazarlama ve tasarım gibi bir çok konuda birebir destekleri sunmaktayız.

Üyeliğimi İptal Edebiliyor muyum?

Herbalife kazanç sisteminin 2 önemli gayesi birincisi sağlıklı beslenme ikincisi ise insanların bundan gelir elde edebilmesidir. Bu yüzden hiçbir üyesini zora sokacak veya üzecek bir işleme tabii tutmamaktadır. Eğer bu işe girdikten sonra yapmaktan vazgeçti iseniz Herbalife belirttiği şu maddeden faydalanabilirsiz; “Herbalife distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içindeyseniz de distribütörlüğünüzü iptal ederek Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz. Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri Herbalife şirketine göndererek tüm tutarı iade alabilirsiniz. Gönderimini yapacağınız iade ürünlerinin nakliye ücretini de Herbalife Nutrition olarak bizler karşılıyoruz.”

Herbalife Üyelik Şartları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşını doldurmuş olmanız aranan tek şartlar bunlardır.

Herbalife Üyelik Paketi İçerisinde Neler Var?

Herbalife üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra 1 adet shake, bir adet herbalife sırt çantası, 1 adet shaker ve herbalife rozeti bulunmaktadır.

Herbalife ile kazanma yolları
Herbalife Üyelik sistemi

Bizimle Bu Yolda Kazanmaya Var mısın?

Gelişen ve büyüyen bir dünyada biz insanların artan istekleri ve bu isteklerin hep ekonomiye dayanması bizleri hep bir ekonomik çözüm arayışına soktuğunun hepimiz farkındayız. Belki çevrenizde herbalife işine girişmiş başarılı olamamış insanlarda olabilir. Ama biz başaramayanı değil başaranı örnek alarak bir yola giriştik ve diyoruz ki biz gerçekten farklı olacağız.

Bizler bu yola girdiğimizde çevremiz yok, ben kime satacağım derdine düşmedik bunları düşünmedik bile. Çünkü, öncelikle ürünleri kullanarak gerçekten etkileyici bir sonuç aldığımız için satmasak bile kullanırız mantığı ile devam ettik. Fakat aradan geçen kısa zaman içerisinde insanların herbalife ürünlerine ilgisi olduğunu aylık binlerce insanın bu ürünlerden faydalandığını duyunca ve görünce bunu bir kazanç sistemine çevirelim istedik.

Yaklaşık 2008 yılından bu yana dijital pazarlama danışmanı olarak bir çok yerli ve yabancı firmaya danışmanlık yaptığım için bu işi internette çok başarılı bir şekilde götüreceğimize inanıyoruz. Grafik tasarımdan, reklam optimizasyonuna, sosyal medya tasarımlarına kadar bir çok konuda ehil olduğumuz için bize sadece lazım olan “Kazanma Hevesi Olan İnsanlar”. İşte bunlardan biriside siz olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmez. Bir çok iletişim aracı ile devamlı irtibatta kalarak hem ürünlerin pazarlamasında hem yeni üyeliklerin keşfinde birlikte yol almayı planlıyoruz.

Eğer sende ben varım diyorsan bize whatsapp veya arayarak ulaşabilir istediğiniz bilgiyi alabilir, aklınıza tüm takılan soruları sorabilirsiniz. Kazanmak için vakit kaybetmemelisiniz….

2 thoughts on “Herbalife Üyelik Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

  1. Baha Orhan dedi ki:

    Herbalife üye olmak ücretli mi? Birde üye olduktan sonra üyelik iptali hemen oluyor mu?

  2. Reyhan Doçlu dedi ki:

    Merhabalar. Herbalife üye olmak istiyorum ama merak ettiğim birşey var. Üye olduktan sonra nasıl kazanmaya başlarım ve neler yapabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir