Herbalife Üyeliğinin Avantajları Nelerdir

Herbalife üyelik sistemini incelediğimiz 2 tip üyelik sisteminin olduğunu görebilirsiniz. Bunlardan birisi ayrıcalıklı müşteri sistemi diğeri ise herbalife distribütörlüğüdür. Bu iki tip üyeliği de ele alarak herbalife üye olmak istiyorum diyenlere bu üyeliklerin avantajları ve size sundukları nelermiş net bir şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Herbalife Ayrıcalıklı Üye Nedir? Nasıl Olunur?

Herbalife ayrıcalıklı üyelik firmanın alışveriş yapacak kişilere sunduğu bir fırsattır. Bu üyelik tipinde sisteme üye olduktan sonra %15 ile %25 arasında indirim hakkı kazanmış olursunuz. Bu indirim miktarını ise alacağınız ürün puanlaması belirmektedir. Belli bir puana kadar alışveriş yaptığınız takdirde %25 indirimi kazanabilirsiniz. Dilediğiniz vakit ayrıcalıklı üyeliğinizi herbalife distbütörlüğüne geçirebilirsiniz ve unutmayınız ki ayrıcalıklı üyelik sistemin ürün alma zorunluluğu gibi bir kaide yoktur.

Öncelikle yapmanız gereken https://www.myherbalife.com sitesine giriyor ve sol tarafta bulunan Distribütörler & Ayrıcalıklı Müşteriler kısmının altındaki butona basıyoruz. Karşınıza bir form çıkacak ve oradaki bilgileri eksiksiz girerek üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik formu kısmında Distürübütör ID ve soy ismi sormaktadır, bu kısımda bulunduğunuz bölgede herbalife distrübütörü var ise onlarla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz veya bizlere whatsapp üzerinden yazarsanız sizlere hızlı bir şekilde yardımcı oluruz.

Bu kısımdan sonra üyeliğinizi aktif etmek için bir mail gelecek ve o mailde yer alan linke tıkladığınızda üyeliğiniz tamamen aktif olacaktır. Bundan sonrasında hızlı bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş esnasında alt kısımda kazandığınız indirim tutarı anlık olarak gözükmektedir.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri 3 seviyeye ayrılmış durumda.

 • Bronz seviyesi
  Herbalife ürünlerine %15 indirim ile sahip olursunuz
 • Gümüş seviyesi
  1 yıl içerisinde 100 puan biriktirir iseniz, %25 indirim ile almaya hak kazanırsınız.
 • Altın seviyesi
  Son kademede toplamda 1 yıl içerisinde 500 puan biriktirir iseniz, %35 indirim ile alışveriş yapabilirsiniz.

Herbalife Distribütörlüğü Nedir? Nasıl Oluruz?

Herbalife distribütörlüğü ile sizlerde hem ürünleri %50’ye kadar indirimli alabilir ve herbalife firmasının gerçekleştirdiği kampanyalar, hediyeler gibi etkinliklerden faydalanabilirsiniz. Distribütör olmak için yukarıda ayrıcalıklı üyelik kısmında saydığımız adımları takip ederek ilerleyebilirsiniz. Burada tek fark herbalife firmasının başlangıç olarak sizlere sunduğu herbalife çantası, 1 adet shake, 1 adet shaker, 1 adet rozet ve ölçü kaşığını almakla başlıyorsunuz. Bu işlem için bir ödeme gerçekleştiriyorsunuz ve ilerleyerek aynı şekilde üyeliğinizi aktif hale getirebiliyorsunuz.

Ayrıcalıklı üyeliğe göre herbalife distrübütörlüğünün bir çok avantajı vardır.

 1. %50’ye kadar indirim kazanma şansını yakalayabilirsiniz,
 2. Herbalife etkinlik ve kampanyalarından rahatça faydalanabilirsiniz,
 3. Kendi ekibinizi kurarak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz,
 4. Yüksek oranda indirim kazandığınızda ürün satışlarından daha fazla kar elde edebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili herbalife firmasının sunduğu PDF dosyasından güncel bilgilendirmelere göz atabilirsiniz. Burada üyelik iptali, nasıl para kazanırım gibi bir çok konulara hakim olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir