Herbalife İşe Yarar mı?

Herbalife, sunduğu ürünler ve hizmetlerle beslenme hedeflerine ulaşmak için dünya çapında milyonlarca kişiye yardımcı olmuştur.

Herbalife ürünlerinin etkili olup olmadığına dair bir soru sorulduğunda, cevabımız kesinlikle “evet”tir. Ürünlerimiz, global beslenme alışkanlıklarını bilimsel temelli, yüksek kaliteli beslenme ürünleri ile iyileştirmeyi amaçlamakta olup, her biri bu hedef doğrultusunda araştırılmış, geliştirilmiş ve dağıtılmıştır. Herbalife’in özgün yaklaşımı, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayan bağımsız distribütörlerimiz sayesinde kişiselleştirilmiş destek ve ürün tavsiyeleri sağlamaktır.

Herbalife’ın misyonu, dünya genelinde insanların dengeli beslenmeye kolay ve verimli bir şekilde erişmelerini sağlamaktır. Bu misyonu takip ettiğimiz 2020 yılında, global olarak 1,9 milyar porsiyon Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı satılmıştır. Müşterilerimizle kalıcı ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktayız ve ürünlerimizin kalitesine olan yatırımlarımızla bu güveni korumak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Formül 1 Besleyici Shake Karışımımızın işe yarayıp yaramadığı konusuna gelirsek, evet, sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzıyla birlikte kullanıldığında, beslenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, global ve yerel düzenlemelere uygun olarak formüle edilmiştir. Avrupa’da, ürünlerimiz Komisyon Yönetmeliği 2016/1413’e uygun olarak üretilmekte ve bu yönetmeliğin belirttiği, öğün yerine geçen ürünlerin karşılaması gereken şartları yerine getirmektedir.

Avrupa Gıda Güvenliği Ajansı (EFSA) tarafından yapılan bağımsız bir değerlendirme sonucunda, enerji düzeyi kısıtlanmış diyetlere uygun gıda takviyeleri hakkında AB Direktifi 96/8/EC’ye uygunluk belgesi alınmıştır (https://www.efsa.europa.eu/it/efsajournal/pub/1466).

Herbalife, beslenme hedeflerine ulaşmak isteyen ya da başkalarına ilham vermek isteyen kişilere yöneliktir. Topluluğumuzun bir parçası olarak siz de etkisi klinik olarak kanıtlanmış beslenme ürünlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Herbalife’in misyonu, kaliteli ürünler ve kişiselleştirilmiş destekle herkesin beslenme hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

Herbalife Güvenli mi?

Herbalife Güvenli mi?

Herbalife Güvenli mi?

Herbalife ürünlerinin güvenli ve etkili olabilmesi için, etiket talimatlarına uygun kullanım esastır. Ürünlerimiz, tüketicilerimizin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri adına güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Ancak, var olan bir sağlık durumuna sahip olanlar veya belirli bir diyet takip eden tüketicilerimizin ürünlerimizi kullanmadan önce sağlık profesyonelleriyle görüşmeleri önerilir.

Herbalife ürünleri, hepatotoksisite, karaciğer hastalığı veya böbrek hasarı gibi sağlık riskleri ile doğrudan bir bağlantı içermez. Ürünlerimiz, sağlıklı yetişkinlerin güven içinde kullanabilmesi amacıyla, global, AB ve ulusal kanunlara uygun olarak geliştirilmiştir.

Herbalife ürünlerinin sizin için güvenli olup olmadığını anlamanız, ürün güvenliği testlerimizi ve prosedürlerimizi anlamakla mümkündür.

Herbalife, ürünlerinin mevzuata uyumunu hem kurum içi düzeyde hem de üçüncü taraf belgelendirme kuruluşlarıyla sürekli kontrol eder. Ürünlerimiz üzerinde, sıkı bir şekilde ve sürekli olarak testler yapılmaktadır. Ayrıca, global satış sonrası güvenlik izleme sistemimiz aracılığıyla advers etki bildirimlerini dünya genelinde kayıt altına almaktayız.

Global Tüketici Güvenliği (GCS) ekibimiz, tüm tüketici güvenliği vijilans politika ve prosedürlerinin global düzeyde anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak amacıyla Herbalife Üye Hizmetleri personeli ve advers etki raporları (AERs) alabilecek diğer kişilere düzenli eğitimler verir.

Güvenlik taahhüdümüzün çerçevesinde, Global Tüketici Güvenliği ekibimiz – medikal, sağlık ve tüketici hakları alanında profesyonellerden oluşan bir grup – tüketicilerimizi koruma amacıyla en üst düzey güvenlik standartlarını uygulamak için çaba göstermektedir. Bu kapsamda ileri teknoloji ve kapsamlı analitik izleme metodlarından yararlanan güvenlik programımız, tüketici geri bildirimlerini bilgiye dönüştürerek ürün yönetimimizi sürekli geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Herbalife olarak, faaliyetlerimizde bilgiye dayalı ürün kullanım deneyimleri, besin güvenliği eğitim araçları ve materyalleri, etkin risk hafifletme protokolleri oluşturma ve tüm tüketici güvenliği düzenlemelerine uyarak kaliteli ürün yönetimini sürdürme yönünde sürekli çaba sarf ediyoruz. Tüketicilerimizin, Herbalife ürünlerini güvenle kullanabilmelerini teminen bu prensiplere bağlı kalıyoruz.

Kaynaklar:

  1. https://www.herbalife.com.tr/sss/herbalife-guvenli-midir
  2. https://www.herbalife.com.tr/sss/herbalife-ise-yarar-mi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir