Herbalife Çayları Ne İşe Yarar

Bugün herbalife dediğimiz kişilerin aklına hemen gelen 2 ürün vardır bunlardan birisi herbalife shake diğeri ise tabi ki herbalife çaylarıdır. Bu konumuzda detayları ile herbalife çayı ne işe yarar, çeşitleri nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

Bu çaylar herbalife firması tarafından üretilen zengin bir içeriği sahip ve şuan klasik, ahududu aromalı, limon ve şeftali aromalı olarak 4 farklı aroma lezzetinde üretilmektedir. İçeriğinde ise Maltodekstrin, fruktoz, siyah çay yaprağı ekstresi, doğal limon aroması, yeşil çay yaprağı ekstresi, kakule meyvesi ekstresi, ebegümeci yaprağı ekstresi, toz bamya çiçeği bulunmaktadır. Direkt olarak herbalife çayları şu işe yarıyor demek sağlıksal açıdan doğru bir görüş olmasa da bir çoğunuzun bildiği gibi içeriğinde bulunan etmenler özellikle aşağı kilo kontrolü yapan kişilerin yakından duyduğu ve faydalandığı bitkilerdir.

Herbalife Çayı Ne İşe Yarar?

Yukarıda saydığımız bitkş özlerinin doğal etkileri sizi gün içerisinde zinde tutmak, doğal antioksidan kaynağı olması ile vücuttaki toksik maddelerin atılmasına yardımcı olması ve termojenik özelliği ile metabozlima hızını artırarak yağ yakımında yardımcı olmaktadır. Gün içinde içtiğiniz 4-5 bardak arası çay içtiğinizde daha fazla su içme isteğinin uyandığını fark edeceksiniz. Çayların sizlerde oluşturduğu su içme hissi ile günlük sıvı tüketim miktarınızda artış olacak ve su tüketmek kilo vermek için etkili bir yöntemdir.

Herbalife Çayı Nasıl İçilir?

İster sıcak ister soğuk olarak tüketebileceğinizi bilmenizi isteriz. Öncelikle yarım çay kaşığı çayı ortalama 350 ml suya karıştırıyoruz ve bu şekilde tüketebiliyorsunuz.

Herbalife Çayı Kimler Kullanabilir?

Doğal içeriklere sahip olması sebebiyle belli başlık sağlık riskleri bulunan kişilerin haricinde gönül rahatlığı ile kullanabilecek ürünlerdir. Fakat, emziren anne, hamilelik dönemi, çarpıntı ve yüksek tansiyon şikayeti olanların ise doktor kontrolü ve tavsiyesi üzerine kullanmaya başlamasını önermekteyiz.

Herbalife Çayı Yan Etkileri Var mı?

Öncelikle yan etki kelimesi daha çok tıbbi alanında kullanılan ve ilaçlar için tasvir edilen bir kelimedir. Bu yüzden herbalife çayı ve ürünleri için yan etki yerine zarar durumlarından bahsedebiliriz, bunda ise yukarıda saydığımız tansiyon v.s gibi sağlık sorunları yoksa bir zarar teşkil etmemektedir.

Herbalife Çayı Günde Ne Kadar Kullanılmalıdır?

Günlük ortalama 4-5 bardak olarak önerdiğimiz herbalife çay içimini sizlerin fiziksel durumunuza bağlı olarak da değişkenlik göstereceğinden tavsiye ettiğimiz miktar budur. Fakat bu konuda tereddütte kalıyorsanız bizlerle iletişim kurarak kullanım amacınızı ve yaş, kilo gibi belli başlı fiziksel özelliklerinizi belirtirseniz kullanımı konusunda sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

4 thoughts on “Herbalife Çayı Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

  1. SALİHA dedi ki:

    Çok işime yaradı bende bunu nasıl yapacağımı araştırıyorum. Paylaşım için teşekkür ederim.

    1. Sevgili Saliha bilgilerin işinize yaraması mutlu etti. Aklınıza takılan bir şey olursa seve seve cevaplayacağımızı bilmenizi isteriz.

  2. EDA dedi ki:

    Konular mükemmel olduğu gibi site teması da içeriğe müthiş uyum sağlamış. Tebrikler

    1. Sevgili eda sitemizi ve içeriklerimizi beğenmeniz bizleri oldukça mutlu etti. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir